ART / Lithographs / Litograph in colors 14632199
nr 1463 2199
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, numbered 176/230, outer dimensions including frame: 67x51,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 176/230, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
800
SEK 900
Monday April 25 2022
at 20:03:21
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd